O nas...

Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel już od czternastu lat zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych na polskim rynku. Program wydarzenia co roku podejmuje najważniejsze tematy i problemy stojące przed firmami działającymi w tym sektorze. Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów i praktyków rynku, a także liderów opinii w branży. To osoby, których głos kształtuje teraźniejszość i przyszłość rynku hotelarskiego w naszym kraju.
12 grudnia 2017, Sheraton Warsaw Hotel

 

Wydarzenie co roku gromadzi:
- INWESTORÓW
- WŁAŚCICIELI NIEZALEŻNYCH hoteli i obiektów noclegowych
- PREZESÓW, CZŁONKÓW ZARZĄDU, DYREKTORÓW z sieci hotelarskich

- KUPCÓW - menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, rozwój i inwestycje w sieciach hotelarskich i największych obiektach

- DOSTAWCÓW zaopatrujących sektor hotelarski w innowacyjne technologie, produkty i urządzenia.

Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL to nie tylko prelekcje i dyskusje panelowe, ale przede wszystkim wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych.

 

Po raz kolejny imprezie towarzyszyć będzie BUSINESS SPEED DATING. To miejsce kilkuset indywidualnych, szybkich i rzeczowych spotkań, w którym do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń i usług dostępni są właściciele lub menadżerowie bezpośrednio odpowiedzialni za zaopatrzenie i inwestycje w największych sieciach i dużych obiektach hotelarskich.To jedyna w roku okazja do nawiązania bezpośrednich relacji i wymiany informacji na temat możliwości współpracy – REALNA SZANSA NA KONTRAKT ROKU – z osobami bezpośrednio decyzyjnymi w kwestii zakupów, zaopatrzenia i rozwoju.

12 grudnia 2017, Sheraton Warsaw Hotel
Bez tytułu.png

KONTAKT Z ORGANIZATOREM
​BROG B2B
tel. +48 664 463 083, +48 22 290 66 11

biuro@brogb2b.pl

 

BROG B2B
platforma mediów efektywnej komunikacji B2B

 
Wydawca czasopism: NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, ŚWIAT HOTELI, STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
Portali: WWW.HORECANET.PL,WWW.PETROLNET.PL
Organizator: Forum Rynku Gastronomicznego FOOD BUSINESS FORUM, Forum Rynku Kawiarni - Lodziarni Cukierni SWEETS & COFFEE, Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL, Forum Rynku Stacji Paliw Paliw PETROTREND

pasek.png