Zgłoś swój
obiekt całkowicie bezpłatnie...

i weź udział w konferencji!

Zapraszamy serdecznie, zgłoszenie oraz pełen udział w całym wydarzeniu XV Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2020 wraz z uroczystą kolacją i Galą Profit Hotel Awards 2020 są całkowicie bezpłatne!

Konkurs Profit Hotel Awards to wyjątkowa okazja promocji najlepszych hoteli i obiektów noclegowych w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju.

Spośród zgłoszeń komisja konkursowa złożona z prelegentów i panelistów Forum Profit Hotel wybiera finalistów konkursu, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii.


Zgłoszenie oraz całkowity udział w konkursie i całym wydarzeniu Profit Hotel Forum nie wiążą się  zupełnie z żadną opłatą! Zgłoszenia obiektów należy nadesłać najpóźniej do 13 listopada 2020. 


Właścicielom obiektów, które przystąpią do konkursu przysługują bezpłatne zaproszenia do udziału w całym wydarzeniu XV Forum Profit Hotel 2020 wraz z uroczystą kolacją i Galą, podczas której przyznane zostaną nagrody.

Uwaga! Liczba bezpłatnych kart wstępu jest ograniczona.

KONTAKT Z ORGANIZATOREM


BROG B2B
Karolina Stępniak
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. +48 664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl